• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
SARIYER CAM KAPI MODELLERİ; 0537 459 29 93
Sarıyer cam kapı modellerimiz ile iş yerlerinizin kapı ölkçüleri doğrultusunda özel kilitli cam kapı imalatımız ile iş yerlerinizi güven altına almaktayız...Sarıyer cam kapı tamir servisi hizmetimiz bulunmaktadır...
SARIYER PİMAPEN SİNEKLİK: 0537 459 29 93
sarıyer pimapen sineklik modellerimiz ile bütçenize uygun sineklik hizmeti vermekteyiz. Sarıyer pimapen sineklik için iletişim hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.Sarıyer menteşeli sineklik,sarıyer stor sineklik,sarıyer sürme sineklik,sarıyer içe açılır sineklik, modellerimizin tamamı kendi imalatımızdır.
SARIYER PİMAPEN BALKON KAPISI BAYİİ: 0537 459 29 93
Sarıyer pimapen balkon kapısı,Sarıyer pimapen wc kapısı,Sarıyer sürgülü pimapen kapı,Sarıyer volkswagen kapı modellerimiz için arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz...
SARIYER FERFORJE DEMİR KORKULUK: 0537 459 29 93
Sarıyer ferforje pencere korkuluk modellerimiz ile evlerinizi güven altına alarak değer kazandırmaktayız.Sarıyer ferforje uygulama alanlarımız,Sarıyer ferforje bahçe kapısı,Sarıyer ferforje bina giriş kapıları,Sarıyer ferforje balkon korkuluğu modellerimiz ile hizmet vermekteyiz...
SARIYER PİMAPEN PANJUR TAMİRİ: 0537 459 29 93
Sarıyer pimapen panjur firması ve panjur bayisi olan Volkanlarpen Sarıyer ve tüm mahallerine pimapen panjur tamiri servisini ücretsiz keşiflendirerek çözüme kavuşturmaktadır.Sarıyer pimapen panjur tamirleriniz için bizi arayark bilgi alabilirsiniz...
SARIYER OFİS CAM BÖLME MODELLERİ: 0537 459 29 93
Sarıyer cam ofis cam bölme sistemlerimiz ile iş yerlerinizin farklı alanlarına uygulama yaparak farklı alanlarda cam oda oluşturarak çalışma alanlarınıa yenilik kazandırmaktayız.
SARIYER TERAS BALKON CAMLAMA;0212 432 32 28
Sarıyer cam balkon cam ürünlerimiz ile teras katlarınızı kapatarak kış aylarında dahi teras keyfi yaşamanıza yardımcı oluyoruz.
SARIYER CAM DUŞAKABİN MODELLERİ: 0537 459 29 93
Sarıyer cam duşakabin modellerimiz tamamen kendi imalatımızdan sarıyer sakinlerinin hizmetine sunulmuştur.Duşakabin bir kere yapılır yapılır. Duşakabin cam ürününden oluşursa sağlıklı bir duş almanın zerafeti ve şıklığı banyolarınıza öz güven kazandırır...

Sarıyer Baltalimanı Cam Balkon

İnsan sağlığına hiçbir zararı olmayan bu cam ürünü bir çok farklı alanlarda kullanılarak  hayatımızın vazgeçilmezi olmuş durumdadır. 
Cam Balkon nedir?Cam balkon yaptırırken nelere dikkat edilmeli!


Cam balkon 8 yada 10 mm kalınlıklarıyla temperleme(ISITMA-SOĞUTMA) işleminden geçerek kırılma riskleri en aza indirgenleştirilmiş olarak imalata alınırlar.

Cam balkonlarda korkulacak herhangi bir problem ile karşılaşmanın çok zordur genel olarak kırılma gibi panik yapmanıza gerek yok kırılsalar dahi ufak parçacıklara ayrıldıkları için herhangi bir canlıya zarar vermeleri söz konusu olmaktan çıkıyor.

Cam balkon sistemleri mevzuata uygun olarak yapı izinleri alınmış cam ürünleridir.Yasal olarak hiçbir problem yoktur.

Cam balkon yapılırken muhakkak işin ehli bir ustanın ölçü alması şarttır,alınan ölçü doğrultusunda imalat yapılır.

Kullanılan aksesuar genel olarak değişmez sadece patentli ürün olması zorunludur.Çünkü bir çok aksesuarın yan sanayi dediğimiz modelleri vardır piyasada.

Cam ürünleri trakya cam yada şişe cam patentli olmalı şu an ithal camlar piyasada var ve kaliteli cam markalarıyla aynı fiyatlara takılmaktadırlar.Bunu ayırt etmek çok zor burada işi üstlenen firmanın vergi levhası kontrolunu mutlaka yapınız en azından kaşeli bir tutanak isteyiniz.

 Cam balkon montaj esnasında özellikle yalıtım malzemelerinin (Silikon,Mastik) kaliteli olması şarttır çünkü yalıtım daha sonraları  balkon içlerinin sıcak olmasını dış etkenlerden(Yağmur,kar,fırtına)korur.Piysada ucuz kullanılan yalıtım malzemeleri 2 yada 3 ay sonra çatlıyarak işsevliğini kaybetmektedir.

Biz Cam Balkon Baltalimanı olarak yııların birikimi ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet için varız...